סדנת צחוק בצפון

"יום ללא צחוק הוא יום מבוזבז" צ'ארלי צ'אפלין

o10סדנת צחוק בצפון היא חוויה של צחוק מתמשך הרבה מעבר למה שאי-פעם חשבתם שתוכלו לצחוק, וכן, היא כבר צפון, בלי הצורך לשמוע את הביטוי הנפלא של חברינו מהמרכז "אההה…. זה רחחחחחחוק !". סדנת צחוק בצפון היא אימון של שריר הצחוק, עם הנעה עצמית של צחוק בעוצמה מתגברת עם הקבוצה.  יש לנו מפעילים בכל הארץ, וכן, גם מנחי צחוק בצפון המגיעים עד אליכם לסדנת צחוק בצפון הרחוק וקרוב כאחד.

כל אחד יכול לצחוק ולהרוויח חוויה מהנה, תחושת גיבוש, ואת כוחו המופלא של הצחוק לשפר אנרגיות, להכניס אושר ובריאות לחיים.

 

כולנו יודעים שהצחוק טוב לבריאות, אך מעטים מאיתנו עושים עם זה מספיק ביום יום. רופא הודי בשם מאדן קטריה החליט לעשות מעשה ופיתח שיטה המכניסה את הצחוק לחיים ועם הצחוק באים היתרונות הבריאותיים והחברתיים שלו… והכל במאמץ קטן שמתחיל בחיוך.

 סדנאות צחוק בצפון = מהגליל התחתון לגליל העליון, גליל מערבי והגולן, צחוק בכל הצפון בלי הגבלה.  

 הביאו גם אליכם את הצחוק בסדנאות צחוק בצפון והרצאות מלאות שמחה!

 

 

סדנאות צחוק בצפון לנוער הן הזדמנות מופלאה לגיבוש אמיתי במהלך סמינרים או טיולים, סתם ככה לצחוק בבית הספר, עם המורים והתלמידים, או אפילו בשביל לחגוג יחד עם החברים. סדנאות צחוק לנוער הם חוויה מעצימה ומיוחדת לכל המשתתפים, חוויה אשר משאירה חיוך על הפנים לאורך זמן ותובנה שהצחוק הוא הנאה אשר כל אחד יכול להתחבר אליה בעצמו, בכל פעם שמרגישם צורך לשחרר. 

 

הזדמנויות מיוחדות לסדנאות צחוק – יום המשפחה, פורים, מסיבות סיום, טרום גיוס, ימי הולדת ועוד הרבה הזמנויות נוספות. צרו קשר עכשיו והזמינו את הצחוק אליכם.