סדנת סושי בצימר

יפן בצימר – אטרקציה אישית מבירה אליכם  סדנת סושי מעולה

סדנת סושי בצימר - מלא טעם וענייםעולם הסושי הוא שילוב של מנהגים, מראות, עונות, וכמובן טעם מעולה. שלבו סושי בחופשה מפנקת בצימר ויפן תגיע אליכם. תענוג של אטרקציה המגיעה עד לאירוח שבחרתם, חוייה לכל המשתתפים וארוחה משביעה ללקק את האצבעות.

בסדנת הסושי המקצועית של 'על קצה המקלות' נערוך היכרות עם עולם הסושי, נתעמק ברזי ההכנה, נציץ לתרבות ולחוויית הסושי ביפן תוך כדי גלגול והכנת סושי טעים, יצירתי, יפה לעין וטעים לחך. חגיגת סושי מושלמת, לזוג, משפחה, וקבוצות עד 25 איש.

הזמינו עכשיו : סדנת סושי בצימר- אטרקציה פרטית וטעימה

הגעתם לצימר – אין באיזור מסעדה טובה? מיציתם את שלושת המסעדות שהמליצו עליהם ואתם עדיין רוצים לאכול היטב ולהנות מחוויה יחודית – כאן כוחה של סדנת סושי בצימר ובנופש בכלל. אנחנו מגיעים עם כל הציוד והחומרים, מלווים צעד צעד בחוויית סושי אישית, מותאמת, מגוונת וטעימה בכל ביס וביס. אוכלים עד שאין מקום יותר, שומרים קצת לאחר כך ואפילו לארוחת הבוקר, ולא צריכים לדאוג לכלום. רק שולחן – כל השאר עלינו.

מסעדות מומלצות בצפון, חלקן מעולות, רובן רחוקות מהצימר יותר ממה שתרצו לנסוע. אם יצאתם לנופש בן כמה ימים, כנראה שכבר מיציתם את המסעדות הטובות באמת. מסעדות סושי בגליל העליון נדירות, ואם הרחקת לאיזור קרית שמונה, כינרת, הגולן, מיצפים בגליל , ישובי הרי נפתלי וגבול הצפון… נו, תמיד אפשר להביא מהבית, אבל הרבה יותר כיף שסדנת סושי תגיע אליכם ,עם האוכל והחוויה. טעם ועניין מובטחים

רוצים לטעום ? צרו קשר , עכשיו  😉