במדיה הדיגיטלית ובעיתונות

כמה דברים קטנים בהם הופעתי,  סרטונים ועוד

10/6/2012… אני מופיעה בתכנית בואו לאכול איתי של ערוץ 1.  תכנית הריאליטי החדשה של ערוץ 1 מבוססת על הפורמט הבריטי המצליח Come Dine With Me ומפגישה כל שבוע חמישה אנשים חובבי בישול וחברה, לסדרה של מפגשי אירוח. בכל יום מארח משתתף אחר את שאר החבורה, ומנסה להרשים אותם בבישוליו ובאירוח שלו.  בסוף הערב הוא מקבל ניקוד על העבודה.

ככה הוצגתי בתכנית בואו לאכול איתי

הייתי דיי תמימה לחשוב שאכן תגיע קבוצה של אנשים חובבי אוכל, תרבות וחברה, אשר תהנה לוות טעמים חדישם ואנשים חדשים, תהייה פתוחה לחוויות וטעמים ושתהייה לנו חוויה נעימה וכיפית. שכחתי שהתכנית מצולמת בארץ… היה שבוע מאתגר, שיזכר זמן רב. חוויות קיצוניות הם תמיד אלה שזוכרים יותר טוב.  החלטתי מראש שהמטרה שלי היא להציג את האוכל היפני הפחות מוכר, ולעשות מה שאני אוהבת… אולי הימור פחות מוצלח מבחינת האורחים שקיבלתי, אבל נהניתי מהבישול, ומי שמכיר ומוכן לחוות ולהנות… מובטחת לו חוויה טעימה.

בכל מקרה, עדיין חוויה לצפות בתכנית, תזכרו שריאליטי זה ממש לא החיים, ותהנו מהחווייה. אח"כ כמובן בואו לאכול איתי בסדנאות שלי לתרבות ואוכל יפני, גם מהטעימות שהצגתי בתכנית כמו שאפשר לחוות בסדנת אטריות יפניות ובסדנת שוקולד בטעם יפן, וגם בסדנאות האחרות של על קצה המקלות כמו סדנת הסושי המופלאה.

אז בואו לאכול איתי… על קצה המקלות תכניות 26-30     ועוד כתבה על הכנת אטריות אודון 

וגם בואו לאכול איתי בYNET

 

כתבו עלינו בעיתון - סדנת סושי 'על קצה המקלות

scan_pic-000200531סדנת סושי בצפון ב עכבר טיולים

כתבה על קצה המקלות - מידע 8כתבה על קצה המקלות - מידע 8