קורס מנחי יוגה צחוק, הכשרה לחיים

כדי להתחבר לצחוק באמת – קורס נרחב ביוגה צחוק ותעודת מנחה יוגה צחוק 

הצחוק טוב לבריאות, הצחוק בריא לחברה, וככל שנצחק יותר כך יהיה טוב יותר.  והינה סיבה נוספת לצחוק

קורס מנחי יוגה צחוק וחווית צחוק

lusghter circle top

סדנאות צחוק מוסיפים שמחה וחיים למשתתפים בהם, בין אם בסדנה חד פעמית, מועדון צחוק, פעילות בעבודה או בבית הספר. צחוק להורים וילדים, צעירים ומבוגרים בני על הגילאים. 

ניתן להשתמש בכלי הצחוק כאמצעי לשיפור הביטחון 

העצמי, הבריאות האישית, וככלי חינוכי וטיפולי נוסף במגוון גדול של מסגרות. 

אם את אוהבת לצחוק, אם אתה אוהב להינות, ואם אתם רוצים יותר צחוק בחיים ולהצטרף להפצת הצחוק בעולם – הינה המקום – קורס מנחי יוגה צחוק. 

כיום יש ביקוש למנחי יוגה צחוק בבתי הספר ובגנים, לימי הולדת ופעילויות משפחתיות, ימי גיבוש בעבודה וסתם בין חברים, לכן, זו לא רק שליחות אלא גם הזדמנות להיפתח אל מקור פרנסה מצחיק ומהנה, ולהצטרף למשפחה שלמה של מנחי יוגה צחוק הפועלת בישראל ובעולם.

דר' מאדן קטריה יוגה צחוקהוכשרתי כמורה ליוגה צחוק עם הסמכה להכשרת מנחים על ידי ממציא השיטה עצמו, דר' מאדן קטריה בקורס שנערך בישראל ב2011

אורך הקורס הבסיסי 16 שעות במהלכו ינתנו הכלים והידע למנחה יוה צחוק מתחיל בדרכו להפיץ צחוק בעולם, הבנה מעמיקה על שיטת היוגה צחוק, תרגילי הבסיס, פתיחת מועדון צחוק ותפעולו, בסיס פעילות יוגה צחוק, שיווק והקמת עסק ביוגה צחוק ועוד. 

קורסים מתקיימים בכל רחבי הארץ. לקורס מנחי יוגה צחוק הקרוב בצפון הארץ, בגליל ובגולן – צרו קשר וציינו – אני מעוניין להפוך למנחה יוגה צחוק. מעוניין בפרטים על הקורס הקרוב!