סדנת צחוק הורים וילדים

חזרה לצחוק של הילדות ביחד עם הילדים

סדנת צחוק להורים וילדים

מיוחד לקבוצות הורים וילדים, אתם מוזמנים לחוות את כוח הצחוק לחבר בין אנשים, לפרק מתחים וכעסים, להפחית אלימות ולהביא שמחה ושחרור בפעילות מהנה לכל הגילאים בסדנת צחוק להורים וילדים.

נמאס לכם לתקשר עם הילדים בלחץ ומתח, מעדיפים לדבר עם ילד חייכן ולמצוא את הצחוק והחיוך הזה אצלכם אפילו בזמן שהילד מנסה בכל כוחו ללחוץ על הכפתורים? סדנת צחוק הורים וילדים מגישה לכם סביבה צוחקת ונעימה לתקשורת בין הורים וילדים – צחוק משותף עוזר להעביר את המסר : אני הורה שמח ומאושר, אבל עדיין צריך לעשות מה שצריך לעשות.

בסדנת צחוק הורים וילדים לומדים לצחוק ביחד בסדרה של תרגילים ומשחקים מהחיים המעודדים לשלב צחוק וחיוך בתקשורת בין ההורה והילד. לומדים לגלות שמותר וצריך לצחוק, וגם הילדים מופתעים לפעמים שההורים לא שכחו איך זה להיות ילדים

סדנת צחוק לילדים והורים מקרבת בין בני המשפחה בצחוק פרוע ורגוע. הפעלות לילדים והורים מתאימות למסיבות ואירועים מגיל גן ומעלה. סדנאות הצחוק מעולות לפעילות רב דורית, הורים וילדים בני כל הגילאים, סבים וסבתות, דודים ודודות, שצחוק מגבש וקרב בין הדורות.

סדנת צחוק לגיבוש משפחתי, מעולה למשפחות בימי הולדת, ימי כיף וחופשות, וכהפעלה שמחה ומוצלחה במיוחד לבתי ספר. הזמינו עכשיו סדנת צחוק הורים וילדים והתחילו להתקרב בצחוק.