גם כשהראש לא פנוי לצחוק 

הגוף יכול

מעגל הצחוק יוגה צחוק

צחוק, הכלי המופלא הזה שהטבע נתן לנו כדי להגיע לשמחה, גם בימים בהם אנחנו לא פנויים לשמחה, בעיקר אז אנחנו זקוקים לצחוק


בסדרה של תרגילים קלילים ובקצב ההכלה של הקבוצה, אנחנו מזכירים לגוף את יכולת הריפוי שיש לצחוק, ולוקחים אותו לידיים שלנו – לשחרר, להרגיע, להבריא את הגוף ואת הנשמה. כלי לחבר את עצמנו לעצמנו ולחבר בין אנשים

כל כך חשוב לתת לעצמנו מקום לצחוק המרפא, כדי לקחת את הריפוי הלאה למשפחה, לחברים, לכל הסובב אותנו. 

סדנת צחוק היא חוויה של צחוק מתמשך הרבה מעבר למה שאי-פעם חשבתם שתוכלו לצחוק. סדנת צחוק היא אימון של שריר הצחוק, עם הנעה עצמית של צחוק בעוצמה מתגברת עם הקבוצה.

סדנאות צחוק מתאימות לבני כל הגילאים, ניתן לקיים סדנאות צחוק למבוגרים, ילדים וקשישים – פשוט כי כל אחד יכול לצחוק ולהרוויח חוויה מהנה, תחושת גיבוש, ואת כוחו המופלא של הצחוק לשפר אנרגיות, להכניס אושר ובריאות לחיים.

בא לכם לצחוק בLIVE? הזמינו לכם סדנת צחוק משחררת- צרו קשר עכשיו!

קראו עוד על סדנאות צחוק לימי כיף, גיבוש, וחברה, סדנאות צחוק לימי הולדת לקטנים ולגדולים, ועל יתרונות הצחוק ככלי לחיים שמחים יותר. ועוד, בדפי האתר האחרים…

שאלות ותשובות

מה זו בכלל סדנת צחוק – סדנת צחוק היא חוויה של צחוק יזום. כיף והנאה המלווים בהרבה צחוק.

למי מתאימה סדנת צחוק – לכל קבוצה אשר רוצה להשתחרר קצת, להתגבש, ולחוות שיתוף ברמה הבסיסית ביותר – בצחוק. סדנאות צחוק לעובדים, למורים, לתלמידים, סדנאות צחוק להורים וילדים, וסדנאות צחוק למשפחות וזוגות. לכל קבוצה ניתן להתאים סדנת צחוק מושלמת לפי הצורך בצחוק והמטרה.

כמה זמן אורכת סדנת צחוק ? סדנת צחוק קלאסית היא סדנת צחוק של כשעה וחצי, ומורכבת מהסבר קצר, חימום, תרגילים, שירים, משחקים וריקודים, ואפילו מדיטציית צחוק.  סדנת צחוק בערב גיבוש מכוונת משחקים וצחוק ומוזיקה, סדנת צחוק לילדים קטנים קצרה יותר ואורכת כ-45 דקות. גם לקבוצות בטיול ניתן לשלב סדנת מקוצרת, מלאת הנאה. 

איפה מתקיימת סדנת צחוק ? כדאי למצוא מקום בו יש לקבוצה פרטיות, אבל גם במדשאה וגם באולם ניתן להגיע לצחוק משותף ומהנה. סדנאות צחוק בצפון מתקיימות ליד הנחל, בצימרים, במלון, בבתים ובמקומות עבודה. אבל לא רק בצפון כמובן, סדנאות צחוק בדרום לאו דווקא מתקיימות ליד הנחל, אבל אם תרצו, נוכל להגיע גם לנחל בדרום…

מתי כדאי לקיים סדנת צחוק? סדנאות צחוק הן הזדמנות מעולה לגיבוש קבוצות, גם לקבוצות של אנשים שעוד לא מכירים, וגם לכאלו שמכירים היטב וגם להם מגיע להנות יחדיו. סדנאות צחוק לפורים הן הזדמנות נהדרת לצחוק בכיף, והרי משנכנס אדר מרבים בשמחה, אבל כמו שאמרו חכמנו – מצווה גדולה להיות בשמחה תמיד, ולכן כל הזדמנות היא הזדמנות מושלמת לסדנת צחוק.
אל אף האמור, לא מומלץ לקיים סדנת צחוק לאחר ארוחה גדולה, כי צחוק היא גם צורה של פעילות גופנית, ובמקרה כזה, קיימו את הסדנה לפני הארוחה במידת האפשר (נא לא להרעיב אנשים, תנו להם קצת כיבוד לפני שנתחיל). אם אחרי האוכל, מומלץ להמתין לפחות חצי שעה לפני תחילת הצחוק המרוכז. 

הזדמנויות מיוחדות לסדנאות צחוק – יום המשפחה, פורים, מסיבות סיום, טרום גיוס, ימי הולדת ועוד הרבה הזדמנויות נוספות. צרו קשר עכשיו והזמינו את הצחוק אליכם. 

× How can I help you?